Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Koło - Oferty sprzedaży nieruchomości

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

445 000 zł44,21 m² 10 065,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuje luksusowy apartament na sprzedaż, który łączy nowoczesność, komfort i prestiżową lokalizację. Zaprojektowany został z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 80 m , zlokalizowany przy spokojnej i kameralnej ul. Klonowej w Kole. Budynek wymaga generalnego remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,83 m² 6 034,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do kupna idealne mieszkanie pod wynajem dla rodziny. Składa się z 4 pokoi w tym 1 przechodni., kuchni, łazienki, toalety, balkonu, korytarza, piwnicy. Umeblowane, schludne, czyste, jasne. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:947 m²

Inwestycyjna perełka blisko centrum Koła nieruchomość z potencjałem komercyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż. Jeśli szukasz budynku, który będzie Twoim domem, miejscem pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł43,51 m² 7 354,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie na IV piętrze w bloku z cegły przy ul Broniewskiego w Kole. Pow 43,51m2 składa się z 2 pokoi, łazienki z toaletą, kuchni, korytarza, balkonu, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 175 m² 76,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wokół jest cisza i natura a z okien Twojego domu widać las? Chcesz cieszyć się dużą przestrzenią i mieć.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł148,21 m² 6 004,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:552 m²

Atrakcyjna nieruchomość handlowo-usługowa w centrum Koła idealna dla przedsiębiorców i inwestorów! Przedstawiamy nieruchomość o łącznej powierzchni 148,21 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 2200m2 w Kole Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w odległości kilku kilometrów od Piotrkowa. Dojazd do działki drogą własną (część działki) - od.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje w centrum Koła to propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, bez kompromisów i w doskonałej lokalizacji. To przytulne mieszkanie daje poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,27 m² 6 065,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Rozkładowe mieszkanie z balkonem i widokiem na błonia oraz stadion idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem w jednej z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł979 m² 2 849,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Przedstawiamy Państwu ogrodzoną nieruchomość komercyjną o łącznej powierzchni działki 4 809 m , zlokalizowana w strefie przemysłowej miasta Koło (woj. wielkopolskie), zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,14 m² 5 795,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow. 48,14m2 składające się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki, toalety, korytarza, balkonu i piwnicy gotowe do zamieszkania czeka na nowych właścicieli. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne cztery pokoje w centrum Koła to największy atut tej nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego stylu i potrzeb, ta oferta daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do kupna wolnostojący dom na 4,45arowej działce przy ul Kochanowskiego w Kole, budowany z cegły w latach 90-tych, strop Ackermana, ściany zewnętrzne ocieplone i otynkowane. Dach 2.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł42 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w ścisłym centrum Koła to największy atut tej oferty. Jeśli cenisz wygodę życia w miejscu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawskie,Koło

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie : wymieniona hydraulika, elektryka, podłączona siła. Blok z cegły obecnie dodatkowo docieplany przy ul. Broniewskiego w Kole. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Koło,wielkopolskie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze 48m2 trzy pokoje kuchnia łazienka piwnica i balkon Na 3 piętrze ul Wojciechowskiego 32 w Kole Po generalnym remoncie, nowe instalacje oknapcv Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawskie,Koło

375 000 zł59 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na II piętrze - Os Nowa Kolejowa w Kole. Pow 59,40m2 składa się z 3 rozkładowych (oddzielnych) pokoi, kuchni, łazienki i toalety, korytarza, balkonu i piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawskie,Koło

275 000 zł58 m² 4 755,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow 57,83m2 usytuowane w bloku na 1 piętrze przy ulicy Kolejowej w Kole. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, balkonu, piwnicy. Obecnie została wyburzona ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Warszawskie,Koło

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Koło, ul. Ceramiczna. Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m?, położone na 2 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Koło

220 000 zł45 m² 4 899,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Kole przy ulicy Mickiewicza. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 znajduje się na drugim piętrze w kamiennicy na Starym Mieście w Kole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Warszawskie,Koło

315 000 zł58 m² 5 449,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż lub zamianę na mniejsze z dopłatą w Kole przy ulicy Kolejowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 57,80 m2 to idealne rozwiązanie dla rodziny. Znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Płaszczyzna,Koło

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja! Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kochanowskiego

Płaszczyzna,Koło

350 000 zł350 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny usytuowany w Kole ul. Jana Kochanowskiego. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a jednocześnie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Toruńska

Koło,wielkopolskie

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:730 m²

Sprzedam dom parterowy w kształcie litery L o powierzchni 110 m2, oraz oddzielnie stojący budynek gospodarczy pod działalność gospodarczą o powierzchni 60m2 w Kole na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawskie,Koło

320 000 zł59 m² 5 387,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z potencjałem- koło, ul.Kolejowa, II piętro. Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 59,4 m2, położone na II piętrze w zadbanym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Płaszczyzna,Koło

1 750 000 zł219 m² 7 973,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Są nieruchomości, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Ten dom w Kole jest właśnie taki - przestronny, przemyślany, z ogrodem, który daje poczucie prywatności. Idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koło

Warszawskie,Koło

25 000 zł39 m² 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Tomasza Pietrzaka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koło,wielkopolskie

269 000 zł48 m² 5 584,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,17m2 położone na czwartym piętrze niskiego bloku z Kole przy ul. Włocławskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Warszawskie,Koło

255 000 zł48 m² 5 293,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow 48,17m2 usytuowane w bloku na I piętrze przy ul Sienkiewicza w mieście Koło. Składa się z 3 pokoi w tym 1 przechodni, kuchni, łazienki, toalety, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawskie,Koło

299 000 zł48 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie z balkonem w bloku na parterze przy ul Wojciechowskiego w Kole. Idealna lokalizacja dla osób starszych lub rodziny z dziećmi. Pow mieszkania 48m2 tworzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawskie,Koło

399 000 zł58 m² 6 899,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w kole na sprzedaż, ul. Kolejowa. Idealne dla rodziny :) Mieszkanie posiada powierzchnię 57,83 m2 składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tulipanowa

Warszawskie,Koło

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow 60m2 usytuowane w bloku na I piętrze przy ul Tulipanowej w Kole. Składa się z 3 rozkładowych/niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, toalety, korytarza, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Koło

Koło,łódzkie

1 700 000 zł295 m² 5 762,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

***rezerwacja*** Wprowadzenie Wyjątkowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni 295 m , położony na działce 3010 m w miejscowości Koło (gm. Sulejów), w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garncarska

Warszawskie,Koło

499 000 zł162 m² 3 077,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe na I piętrze w kamienicy przy ul Garncarskiej w Kole. Składa się z salonu, 3 rozkładowych pokoi, 1 kuchni, 1 łazienki i toalety, schowanka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawskie,Koło

349 000 zł54 m² 6 499,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie na I piętrze w murowanym bloku przy ul Kolejowej w Kole. Pow 53,7m2 składa się z 2 pokoi, umeblowanej kuchni, łazienki, toalety, korytarza, balkonu, komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawskie,Koło

328 000 zł51 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na parterze, z piwnicą w centrum Koła przy ul.Broniewskiego. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Toruńska

Warszawskie,Koło

739 000 zł250 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:808 m²

Budowana z cegły dodatkowo ocieplona i otynkowana, usytuowana na ponad 8-arowej działce przy ul Toruńskiej w mieście powiatowym Koło. Gdzie jest deficyt mieszkaniowy i noclegowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Warszawskie,Koło

260 000 zł64 m² 4 076,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze, przy ul Ceramicznej w Kole woj. wlkp. Usytuowane w 2-piętrowym bloku z cegły. Pow 63,78m2 tworzą 3 rozkładowy pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tulipanowa

Warszawskie,Koło

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zakochaj się w przestrzeni, którą urządzisz po swojemu - ulica Tulipanowa. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą o powierzchni 56 m2, położone na pierwszym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij